1 Ağustos 2011 Pazartesi

Fuat Çapa Twitter Günlüğü!


"Sosyal Medya"nın parlayan yıldızı twitterda ünlü bir çok isim kayıt olup 140 karakterle herhangi bir konu hakkında görüş bildiriyorlar. Benimde bu mecrada olmamın en büyük sebebi futbol tutkum. Bir çok futbolcu, spor yazarı ve blog yazarını takip edip bir çok konu hakkında görüşlerini ilk ağızdan okumak güzel birşey.

Son dönemde en büyük heyecanı ise yeni teknik direktörümüz Fuat Çapa twitter'a üye olarak yarattı. Fuat Çapa'nın heyecanı tazeyken futbolcumuz Hurşut Meriç'in de twitter'a girmesi bizi mutlu etmişti ki çok sürmedi. NTV Spor spikerlerinden Emek Ege, Hurşut'u arayarak bu hesabın kendisine ait olmadığını yine twitter üzerinden açıkladı kamuoyuna.

Fuat Çapa'nın, basın danışmanı aracılığıyla hesabın kendisine ait olup olmadığını da sorduğunu söyleyen Emek Ege'den henüz net bir haber gelmedi. Hazırlık maçının 10. dakikasında twitter'a mesaj atması düşündürücü olsada resmi bir yalanlama yada resmi bir onaylama yok henüz. Benim takıldığım konu ise hocanın twitter'daki mesajları!

Takımdan umutlu olduğunu, eksiklerini, artı yönleri twitterdan yazan hocamız aynı zamanda taraftarlarla ilgili, futbola dair çok güzel şeyler yazıyor. Çakma bir hesabı onun adına kim açabilir bilemiyorum ama bu kadar mantıklı konuşması bana gerçekten Fuat Çapa'ymış gibi geliyor.

Mesajlarından beğendiğim bir kaçını sizinle paylaşmak istedim. Bu yazılarıyla gönlüme giren Fuat Çapa'nın hesabının sahte olması şu transfersiz, umutsuz Gençlerbirliği haberleri içinde en son görmek istediğim haber açıkçası.

-Son derece usta bir ekibim var. Çalışma sistemimiz oyuncular için çok yeni. Birbirimize alışıyoruz. Kimyamız tutarsa, sürpriz oluruz. (17 temmuz)

-Soner ve Tenten! Bu gençler altyapımızdan. Gençlerbirlikliler tanıyor onları. Bu sezon bütün Türkiye tanıyacak.(17 temmuz)

-sistemimiz 4-2-3-1. bu sistemi oynamaya çalışacağız. daha çok pas diyorum, ama pas sabır işi. zoru istiyoruz, farkındayım.(17 temmuz)

-Şu yoğun günler geçsin, ilk fırsatta Gençlerbirliği taraftarıyla buluşmak isterm. Avrupa'da gelenek bu, neden Ankara'da da olmasın.(20 temmuz)

-Skor önemli değil. Oyunda gelişme var.(28 temmuz)

-Kamp sürecinde sadece futbol çalışmadık, tanıştık ve arkadaş olduk.(28 temmuz)

-Son derece yoğun çalışıyoruz. Zaman sadece benim değil bütün ekibin ve takımın zamanı.(28 temmuz)


Bu arada benim twitter hesabımda burdadır, tamamen gerçek çakma değil =D ; http://twitter.com/#!/gencayergez

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails
Bu blog BloggerV.com üyesidir.

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Bu Blogda Ara