27 Nisan 2011 Çarşamba

Muhalefet Kanadından Mektup Var!

Gençlerbirliği muhalefet kanadından İlhan Cavcav'a eleştiriler sürüyor. Yeni teknik direktör adayı aradığımız şu günlerde muhalefet Giray Bulak ile anlaşıldı derken birde kabus geri dönecek mesajı verdi; Cem Onuk yeniden menajer!


-ALINTI-Gençlerbirliği eski yöneticisi Yaşar Durak kulüpte son günlerde yaşananlar ilgili bir açıklama yaptı.

Yaşar Durak Cavcav'ın sadece günü kurtarmak için mücadele verdiğini ve kötü huylarından asla vazgeçmediğini söyledi.

Yaşar Durak'ın açıklaması şöyle:

Son haftalarda Gençlerbirliği’nin kupadan elenmesi ve ligde de herhangi bir ümidinin kalmaması üzerine yine müthiş açıklamalarla günü kurtarmaya çalışılıyor. Ama biliyorlar ki son 8 senedir takım bu halde. Bayatlamış bu senaryo her sene gündeme geliyor ama bir süre sonra önümüzdeki dönem için iyi hocalar şampiyonluk sözleri verilerek gün kurtarılmaya çalışılıyor.
Sevgili Gençlerbirlikliler Sayın Cavcav oyuncağı ile oynamaya devam ediyor. Kümede kalma onlar için büyük başarı addediliyor. Geçen sezon kümede kaldıkları için şeref tribününde yöneticiler çak yapmadılar mı? Bu sezon ne değişti. Değişmeyecek de ta ki İlhan Cavcav bu kulüpten ayrılana kadar. Koskoca bir camia suspus oturuyor, divan kurulu eski yöneticiler taraftarlar hiç kimseden ses çıkmıyor neden?

Klasspor’un haberinden de anlaşılacağı üzere Giray Bulak-Cem Onuk ikilisi yeni teknik kadro olarak göreve getirilmişler ve çalışmaya başlamışlar. Sayın Cavcav huylarından vazgeçmiyor. Türkiye Kupası’nı aldığımız sene aynı oyunu sayın Samet Aybaba’ya da yapmış Samet Hoca da sezon sonunu beklemeden takımı bırakmıştır. Yani yazımın başında da açıkladığım gibi bu senaryolar her sezon ve her sene devam ediyor ve de edecektir. Çünkü kafasında dürüstlük, açık sözlülük, olmayan sürekli köylü kurnazlıkları düşünen başkan başka bir şey yapamamaktadır. Takımın bu halde olmasına, camianın ses çıkaramamasına, her sene küme düşmeme mücadelesi vermesine, camianın, taraftarın çoğalmamasına tek sebep sayın Cavcav’dır. Ama maalesef bu durumda yapacak bir şey yoktur. Çünkü sayın başkan bütün cinlikleri çok iyi bilir. Üye kayıtlarında genel kurul çalışmalarında her türlü işin mubah olduğunu düşünür ve gereğini de yapar. Burada üzülünecek tek ve muazzam bir takım olan sadece Gençlerbirliği ve camiasıdır.

Saygılarımla
M.Yaşar Durak

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails
Bu blog BloggerV.com üyesidir.

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Bu Blogda Ara